Solmaster Oy

Tiiriskankaantie 6-8, 15860 Hollola
Vaihde 03 780 2363
myyntipalvelu@solmaster.fi
www.solmaster.fi

Laskutusosoite verkkolaskut
OVT-tunnus:
Y-tunnus: 0205256-8
Verkkolaskuoperaattori: NORDEA
Välittäjätunnus: NDEAFIHH

Laskutusosoite paperilaskut
Tiiriskankaantie 6-8, 15860 Hollola

Tehdas/tavarantoimitukset
Solmaster Oy
Yrittäjänkatu 6, 15170 LAHTI

Aukioloajat

Toimisto Ma-Pe klo 08.00-16.00
Varasto ma-to klo 07.00-15.30, pe klo 7.00-13.00

Asiakaspalvelu ja tilaukset

Myyntipalvelu 03 780 2363
myyntipalvelu@solmaster.fi
Ma-Pe klo 8.00-16.00

Toimisto

Tehdas/Lähettämö

Hallinto

Matti Korkkinen, toimitusjohtaja
puh. 0400 495 022
matti.korkkinen@solmaster.fi

Talous

Irma Korkkinen
irma.korkkinen@solmaster.fi
puh. 040 820 6929

Kirjanpito ja laskutus

Inka Sola
puh. 040 820 6160
laskutus@solmaster.fi

Tuotanto

Pia Areva, tuotantopäällikkö
puh. 040 820 4037
pia.areva@solmaster.fi

Varasto / Lähettämö

Tero Roivainen
puh. 040 820 4268
lahettamo@solmaster.fi

Tuotekehitys, kemikaalit

Ville Holopainen
puh. 040 820 2758
ville.holopainen@solmaster.fi

Laboratorio

Mika Auvinen
puh. 040 820 1165
laboratorio@solmaster.fi